Paulina Małkowska Auto Szkoła

Witaj w mobilnej auto szkole

Ucz się z Nami! Dojeżdżamy do klienta!

Wysoka zdawalność

Posiadamy jeden z najwyższych wskaźników zdawalności naszych kursantów w regionie

Doskonała Atmosfera

Jestem instruktorem z 18 letnim doświadczeniem w branży. Każdy przyszły kierowca to dla mnie nowe wyzwanie.

Wsparcie psychologiczne

U nas nie tylko zdasz egzamin na Prawo Jazdy. Przez cały ten proces możesz liczyć na nasze wsparcie.

WAŻNE!

Zmiana autoszkoły? Tak, możesz w dowolnym momencie trwania obecnego kursu przerwać go i przejść do nas! 

👉 Dołącz do nas i przekonaj się, że nauka jazdy może wyglądać zupełnie inaczej!

Jeśli czujesz, że obecna szkoła jazdy nie spełnia Twoich oczekiwań – pamiętaj, że
MASZ PRAWO ZAKOŃCZYĆ KURS W DOWOLNYM MOMENCIE, nawet bez wyjeżdżenia wszystkich godzin.

Możesz kontynuować naukę u nas – bez stresu, bez zbędnych formalności.
Zadbamy o Twój komfort, pewność za kierownicą i skuteczne przygotowanie do egzaminu.

Masz prawo jazdy kat. B na automat?
Chcesz jeździć też „manualem”?

👉 Jeśli chcesz poszerzyć swoje uprawnienia i poczuć się pewnie za kierownicą każdego auta – jesteśmy tu, by Ci w tym pomóc!

Jeśli Twoje prawo jazdy zawiera kod 78 (czyli uprawnia wyłącznie do prowadzenia pojazdów z automatyczną skrzynią biegów), pamiętaj, że nie możesz legalnie prowadzić samochodów z manualną skrzynią.

Aby to zmienić, wystarczy zapisać się na dodatkowe jazdy i zdać egzamin praktyczny na pojeździe z manualną skrzynią biegów
– BEZ KONIECZNOŚCI ROBIENIA KURSU OD NOWA 🚦

Natomiast osoby, które zdały egzamin na manualu, mają pełne uprawnienia – mogą bez problemu prowadzić zarówno auta z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów.

👉 Chcesz zapisać się na nasz kurs przyśpieszony?

Pamiętaj, że WYMAGAMY TWOJEJ DYSPOZYCYJNOŚCI

i dostosowania się do harmonogramu naszych instruktorów. 

mplogo

Posiadamy własny plac manewrowy

U nas możesz jeździć na automacie!

nauka jazdy automat sieradz łódź

Prowadzimy kursy na Renault Captur z automatyczną skrzynią biegów.

Nasze auto może zostać udostępnione na Twój egzamin. Co tylko zwiększy Twoje szanse na zdanie go za pierwszym razem!

Nasza oferta

KURS NA MANUALU, KAT. B

Kurs na prawo jazdy w Sieradzu i Łodzi

JAZDY DOSZKALAJĄCE NA MANUALU, KAT. B

Jazdy dodatkowe w Sieradzu i Łodzi

KURS NA AUTOMACIE, KAT. B

Kurs na prawo jazdy w Sieradzu i Łodzi

JAZDY DOSZKALAJĄCE NA AUTOMACIE, KAT. B

Jazdy dodatkowe w Sieradzu i Łodzi

Posiadamy nowoczesną flotę

posiadamy flotę 3 generacji autoszkoła

Posiadamy flotę 3 generacji! Dysponujemy nowymi autami Hyundai i20 czyli autami, które aktualnie znajdziecie na egzaminach w WORD w Sieradzu i Łodzi.

Ucz się na najnowszych autach wykorzystywanych na egzaminach. My dajemy Ci taką możliwość!

Własny plac manewrowy

Od czego zacząć?

Proces zapisu do Auto Szkoła Paulina Małkowska

Plac manewrowy.

Zobacz nasze materiały szkoleniowe z placu manewrowego krok po kroku.

8 Filmów wideo

Lista odtwarzania

Baza wiedzy

Czy poranne jazdy w Łodzi lepiej przygotowują do egzaminu?

Poranne jazdy po Łodzi, a przygotowanie do egzaminu na prawo…

Dowiedz się więcej

Czy jazdy doszkalające w Łodzi pomagają po przerwie?

Jazdy doszkalające w Łodzi po przerwie — czy naprawdę pomagają…

Dowiedz się więcej

Jak wygląda pierwsza jazda po ulicach Łodzi?

Pierwsza jazda po ulicach Łodzi — czego może spodziewać się…

Dowiedz się więcej

Jak przygotować się do jazdy po centrum Łodzi?

Jak bezpiecznie przygotować się do jazdy po centrum Łodzi? Jazda…

Dowiedz się więcej

Jak długo trwa kurs prawa jazdy w Łodzi?

Ile czasu zajmuje kurs prawa jazdy w Łodzi i od…

Dowiedz się więcej

Od czego zacząć kurs na prawo jazdy w Łodzi?

Jak rozpocząć kurs na prawo jazdy w Łodzi i dobrze…

Dowiedz się więcej

„Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie.”
– Paulo Coelho

Opinie
kursantów.

Zobacz, co mówią o nas osoby, które z powodzeniem zdały egzamin i cieszą się swoim prawem jazdy.

Gdy szukałam auto szkoły dla syna, zadałam pytanie o najlepszą auto szkołę na lokalnej grupie miejscowej, podkreślając, że syn w ogóle nie umie jeździć samochodem i zależy mi bardzo, żeby ktoś nauczył go od podstaw. Na około 50 odpowiedzi, 46 osób polecało auto szkołę Pani Pauliny. I to był strzał w dziesiątkę!!! Z czystym sumieniem teraz ja będę polecać tylko i wyłącznie tą auto szkołę. Nauka na najwyższym poziomie. Syn już po zdanym egzaminie, na drugi dzień po otrzymaniu prawa jazdy jechałam z nim autem i powiem z czystym sumieniem. REWELACJA!!! Jeździ jak stary 😜 doświadczony kierowca!!! Za dwa lata młodszy syn również będzie się uczył w tej auto szkole. Jeszcze raz bardzo bardzo bardzo dziękuję!!! ❤️❤️❤️
Katarzyna Torbicka-Mróz

Katarzyna Torbicka-Mróz

Kursant

Lepsza szkoła nie mogła się trafić. Mega profesjonalne podejście i miła atmosfera panująca na jazdach. Do egzaminu podeszłam czując się bardzo dobrze przygotowana. Widać zaangażowanie instruktorów i to, że starają się podejść indywidualnie do każdego. Gdy miałam zaplanowane na dany termin jazdy, dzień od razu stawał się lepszy. Na pewno będę miło wspominać naukę tutaj, ponieważ była to czysta przyjemność. Dziękuję 🙂
Weronika Lisik

Weronika Lisik

Kursant

Szczerze polecam szkołę jazdy Pani Pauliny! Na jazdach nigdy nie spotkałem się z krzykiem, popędzaniem czy jakąkolwiek formą agresji, na którą niestety można czasem trafić w innych szkołach. Zawsze, gdy czegoś nie wiedziałem lub nie byłem pewny, mogłem liczyć na spokojne i szczegółowe wytłumaczenie oraz wyjaśnienie dlaczego tak, a nie inaczej. Atmosfera podczas każdej jazdy z każdym z instruktorów przypominała dwa znajome koleżeńskie spotkania, co bardzo pomagało mi się wyluzować i skupić na prowadzeniu auta. Bardzo podobało mi się, że grafik jazd był dostosowywany do moich możliwości i że nigdy nie było problemu, żeby odwołać lub przełożyć termin jazdy. Samochody w szkole były w dobrym stanie technicznym, czyste i zadbane. No i najważniejsze — zdałem egzamin za pierwszym razem, a po kursie czułem się na tyle pewnie, że od razu kupiłem swój pierwszy samochód. Dzięki Pani Paulinie oraz pozostałym instruktorom nauczyłem się jeździć nie tylko bez stresu, ale też z dużą świadomością tego, co dzieje się na drodze, i teraz bez obaw wsiadam do samochodu, nawet w trudniejszych warunkach.

Plusy: brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor „z powołania”, profesjonalizm
Minusy: brak
Michał Janus

Michał Janus

Kursant

Pięknie 😍 dziękuję 😘 jak to szybko zleciało... będę tęskniła 😪😪😪 ale droga jednokierunkowa zostanie już na zawsze moim serduszku! Miałam bardzo fajnego egzaminatora. Ten mi się trafił elegancko! Proste pytania miałam, nie musiałam sprawdzać żadnych płynów:) tylko klakson i hamulec - baja! Po wyjeździe, miałam zawrócić na parkingu ( po lewo k wordu, tam gdzie zawsze wykreca sie na 3) z wykorzystaniem biegu wstecznego. Luuzik. Wyjechaliśmy na miasto. Gadu gadu, wyjechaliśmy na te osiedla... uśmialiśmy się, ugadaliśmy... Następnie pojechaliśmy na rondo, które poprzedzało skrzyżowanie z nakazem skrętu w prawo. I na deser - parkowanie skośne. Wszystko poszło jak bułka z masłem ☺️ Gdy pisał wynik, zapytal mnie z jakiej szkoły Jestem... opowiedziałam o Pani szkole. Dopytywał dalej. I na koniec padło pytanie A to auto za nami, znała Pani? Tak się wystraszyłam, nie wiedziałam że ktoś nas śledził. Faktycznie przypomniałam sobie że na światłach w lusterkach zobaczyłam Hyundaia i30?? z napisem Trzymaj się! Zdasz ten egzamin! Później spotkałam go wyjeżdżając z wordu. Nie wiem o co chodziło 😂 ale przyniósł szczęście 👍🏻👍🏻❤️❤️Zdane za 2 razem
Julita Majewska

Julita Majewska

Kursant

Polecam tą auto szkołę, zdecydowanie najlepsza w rejonie. Bardzo mili i wyluzowani instruktorzy którzy w dodatku potrafią nauczyć jeździć na egzaminie i po za nim. Dogodne terminy jazd, praktycznie w każdy dzień i na każdą godzinę. Egzamin zarówno teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem.
Bartłomiej Gogacz

Bartłomiej Gogacz

Kursant

Niesamowita atmosfera, cudowni ludzie z powołaniem i dyspozycyjność. Jeździłam z większością instruktorów, żaden nigdy na mnie nie krzyknął, wszystko przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze, błędy tłumaczone są spokojnie i kulturalnie. Szczerze polecam tą autoszkołę! Prawo jazdy zdane bezbłędnie za pierwszym razem! Polecam z całego serca
Andżelika Radomska

Andżelika Radomska

Kursant

Pani Paulina jest świetną instruktorką, która nie tylko nauczy pewnej, poprawnej i bezpieczniej jazdy, ale również zadba o wsparcie mentalne kursanta, które dodaje otuchy w najtrudniejszych chwilach. Jest to życzliwa osoba, która dba o kursantów i wierzy w nich nawet jeśli oni sami w siebie nie wierzą. Współpracuje z gronem instruktorów (wspaniali Amelia i Oliwier) którzy są równie świetni w przekazywaniu wiedzy i wsparciu. Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy 💗
Julia Dyoniziak

Julia Dyoniziak

Kursant

pl_PLPolish